طالع بینی متولد ماه مرداد (اسد)

 

متولدین این ماه به طور کلی از لحاظ جسمی و روح از بالاترین امتیاز برخوردار می‎باشند. در این افراد صفات منفی یا مثبت در حداکثر قرار گرفته و شخصیت این افراد به گونه‎ای است که در هر بعد تربیت و تشویق شوند به نهایت آن خواهند رسید.

 

اینان از نظر فییکی افرادی قوی، تنومند، بلندقد، اغلب چشم و ارو مشکی می‎باشند. چنانچه این افراد مسیر زندگی در جریان امور احساسی و عاطفی قرار بگیرند، هنرمند، شاعر، نقاش، هنرپیشه، مجسمه‎ساز، نویسنده و بازیگر موفقی خواهند شد. چنانچه در امور نظامی‌گری تربیت شوند، سراداران و فرماندهانی موفق و دلیر خواهند شد. چنانچه در سیاست تربیت شوند، سیاستمدارانی قابل و زبردست خواهند شد. در هر حال این افراد در هر زمینه‎ای که آموزش ببینند، در آن زمینه به تحصص و توفیقات بالائی دست می‎یابند.

 

متولدین دهه اول این ماه

اغلب تندرو و افراطی، حراف، در امور اقتصادی عموماً موفق، در زندگی زناشوئی گاه مواجه با مشکل، دارای خصلت‎های خوب، راستگو و درستکار، مشاور در امور خانوادگی، بعضاً مصلحین و قاضیانی خوب، اغلب دارای مشاغل آزاد، به علت صادق بودن، ناموفق در امور مالی و اقتصادی، در امور خانوادگی منصف و وفادار، با تقوا، اغلب دارای وجهه اجتماعی خوب، دارای شخصیت مثبت، حل و فصل کننده اختلافات خانوادگی، خیرخواه، خوش‌رو با چهره‎ای شاد، در مواجهه با مشکلات صبور، شریکی قابل اعتماد، مقید به خانواده و فامیل دوست، در تربیت فرزندان اغلب موفق، دارای طبعی بذله‎گو، گاه جاه‌طلب، عموماً در پست‎های مدیریت در پست‎های مدیریت و سرپرستی موفق و . . .

 

متولدین دهه دوم این ماه

دارای صفات خوب، اغلب دارای رشد و تکامل معنوی، دارای سلامت طبیعی، دارای عمری نه چندان زیاد، در امور اقتصادی و اجتماعی و خانوادگی نه چندان موفق، دارای شخصیتی مطلوب، در پاسخ به خشم، خشمگین در پاسخ به محبت، خوش‌رو و مهربان، اغلب عاقل و هوشمند، سخاوتمند، دارای طبعی لطیف و علاقمند به امور فرهنگی و هنری، بعضاً شاعر، نویسنده، هنرپیشه و مشاغل مرتبط با این‌ها، دارای حس زیباشناسی و هنری، بی توجه به مادیات، طالب زندگی سالم و شاد و . . .

 

متولدین دهه سوم این ماه

اغلب دارای تناسب اندام و تعادل جسمانی، در برخورد با مسائل واقع‎بین، در مواجهه با ناملایمات اغلب دارای عکس‎العملی متعارف، در مسائل خانوادگی و مشکلات مربوط به آن تا حد امکان با گذشت و صبور، علاقمند به طبیعت، کوه و دشت و صحرا، علاقمند به زندگی طبیعی و اغذیه طبیعی، اغلب دارای خانواده‎ای پر‌اولاد، عموماً در تلاش و کوشش، ذاتاً مخالف با سکون و بطالت، افرادی پویا و متغیر، علاقمند به سیر و سفر، عموماً دارای مشاغلی متنوع.

 

متولدین این دهه از ماه اسد، اغلب دارای رشد مغزی و جمجمه بزرگ می‎باشند. اینان دارای حافظه‌ای خوب، در امور محاسباتی موفق، در امور اجتماعی و اقتصادی متفکر، در صورت سیاستمدار بودن گرایش به دیکتاتوری، دارای استعداد مدیریت خانوادگی و مصلحت‎گرا می‎باشد.