طالع بینی متولد ماه دی (جدی)

 

متولدین دهه اول این ماه

افرادی مقاوم، با ثبات، کمی مغرور، با اعتماد به نفس، دارای قدرت اراده صمیمی، خوش برخورد، با محبت و با گذشت، شجاع، پرحرف، اهل بحث و تحقیق، از نظر خانوادگی همسر دوست و خانواده دوست، طالب رفاه خانواده، مشاوری خوب به هنگام تصمیم‎گیری یا گرفتاری، از نظر عاطفی متعادل، مقاوم در مقابل مشکلات و کمبودها، عموماً دارای موفقیت شغلی، اغلب دارای تخصص و ابتکار، دارای استعداد و حافظه‎ای خوب، صادق و درستکار، در دوستی وفادار، در رسیدن به اهداف جدی و کوشا، در امور خانوادگی و زناشوئی موفق و گاه بدشناس، در تعلیم و تربیت فرزندان اغلب موفق، عموماً آماده مبارزه با مشکلات، در امور اجتماعی موفق، مقاوم در مقابل بیماری‌ها، دارای طول عمر، اهل تفکر و اندیشه و سنجش، همسری خوب، اهل معاشرت، شریک و همکار خوب، دوستدار زندگی آرام و بی‌دردسر، دارای ظاهری آرام و درونی ناآرام، پرکار، پرانرژی، گاه عجول و دارای عکس‎العمل فوری، دارای نوعی غرور و خودبینی، خوددار مقابل تمیلات نفسانی، دوست طلب، شریکی قابل اعتماد، اغلب شوخ طبع و بذله‎گو، بیشتر متکی به تجربیات شخصی، در امور شغلی و اقتصادی نسبتاً موفق، علاقمند به مشاغل خدماتی، عموماً افرادی خوش‌فکر و مورد احترام، سرگرمی اغلب این افراد مطالعه و مسافرت است.

 

متولدین دهه دوم این ماه

عموماً افرادی خوش‌شانس، خوشبین، خوش‌برخورد، دارای رفتاری متعادل، دارای عمری کم و بیش طولانی، سخاوتمند، صبور و با ثبات، طالب نظم و انضباط، از نظر ظاهری آراسته و خوش پوش، از نظر خانوادگی منطقی و دارای اخلاقی خوب، نسبت به خانواده، دوستان و آشنایان تا حدی متعصب، در انتخاب دوست محتاط، علاقمند به طبیعت و سیر و سفر، شریک، همسر و همکاری خوب، طالب نورآوری و ابتکار، در دوستی پایدار، از نظر جسمی و روحی مقاوم، افرادی قدرشناس دارای استقلال رأی و تعیین کننده خط و مشی زندگی خود، بعضاً درون‌گرا، دارای اعتماد به نفس، دوستدار مشاغل فکری، بعضاً دارای استعداد هنری و ادبی، بعضاً مبتکر و مخترع در مشاغل دستی و صنعتی، افرائی صادق و راستگو، عموماً دست و دلباز و بعضاً خسیس، اغلب به فکر رفاه و آسایش خانواده، دارای سلامت فکر و اخلاق در بین افراد خانواده، عموماً در امور تحصیل و ازدواج، خوش شانس، در اموز شغلی گاه گرفتار شکست شده اما به زودی آن را جبران می‎کنند. در عشق و دوستی و شراکت پایدار، بعضاً در برخورد با مسائل سخت، منفعل شده و ممکن است قهر، طلاق، به هم زدن شراکت، پرخاشگری و رفتار غیر‌منطقی از خود نشان دهند. به طور کلی تا زمانی طولانی شخصیتی پایدار دارند و فقط گاه متغیر می‎گردند.

 

مشاغل موافق متولدین ماه، سرمایه‎گذاری، شرکت‌داری، مشاغل علیم، فنی و تخصصی، امور فلسفی، مدیریت، نظامی‌گری، رهبری و . . . می‎باشند.

 

متولدین دهه سوم این ماه

افرادی خوش برخورد، خوش زبان، اهل معاشرت، عموماً دارای نظم و انضباط، دارای اراده‎ای خوب و اعتماد به نفس، شجاع و بخشنده، اغلب دو شخصیتی، در شخصیت دوم، اغلب تندخو، ستیزه‎جو، عجول، گاه دارای رفتار هیستریکی، در حالت اول افرادی مؤدب و معاشرتی، اهل منطق، دارای افکاری مثبت، علاقمند به امور ادبی و هنری، بعضاً هنرمند، از نظر اقتصادی عموماً موفق، در امور خانوادگی و زناشوئی، پراحساس و با مسئولیت، دارای سلامت حجسمی و روحی، عموماً دارای عمر طولانی، اغلب در مواجهه با مشکلات، شجاع و مقاوم، بعضاً عاطفی و احساساتی، زمکانی شوخ و بذله‎گو و اجتماعی و گاه خموش و منزوی، از نظر شغلی محافظه کار و پنهان کار، از نظر مسکونی، اغلب در حال تغییر و جابه‎جائی، عموماً علاقمند به پول و سرمایه‎داری، بعضاً خسیس، عموماً معاشرتی و طالب بودن در جمع، گاه راغب به تنهائی، عموماً یاور همسر و فرزندان، اغلب خموش پوش و خوش خوراک و طالب تفریحات، بعضاً علاقمند به طبیعت و طالب سیر و سفر، از نظر اجتماعی خوش نام، صمیمی و قابل اعتماد، بعضاً مشاوری خوب برای خانواده، دوستان و همکاران، بعضاً طرفدار تز دروغ مصلح آمیز.

 

مشاغل ممناسب برای این افراد، فعالیت سیاسی، فعالیت تبلیغی، فعالیت اجتماعی و رفاهی، امور سرمایه‎گذاری، تشکل‏های سیاسی و اجتماعی، شاغل در مراکز رفاهی و عام‎المنفعه و . . .