طالع بینی متولد ماه آذر (قوس)

 

متولدین این ماه به طور کلی افرادی حساس و دارای حس پیشگوئی یا بیش حسی از آینده هستند. این افراد دارای توانائی‎های جسمی و روحی خوبی بوده و تحمل آنها در مقابل سختی‎ها و مشکلات زیاد است این افراد اغلب استعداد کشف و شهود دارند و به پدیده‎ها و عواملی دسترسی پیدا می‌کنند که در شرایط عادی میسر نیست.

 

متولدین دهه اول این ماه

اغلب شخصیت پیچیده‎ای دارند و در برخورد با مسائل واکنش یکسان ندارند. اینان افرادی متفکر، مرموز، متغیر، علاقمند به مشاغل فنی و سخت، اغلب دارای تخصص و تبحر در شغل خود، در امور خانوادگی و زناشوئی، افرادی درون‌گرا و عزلت‌طلب، بعضاً افرادی خودخور، تودار، بی‌اعتماد به دیگران، رازنگهدار، از لحاظ جسمانی اغلب دارای خصوصیات ارثی، عموماً تابع غریزه طبیعی و جنسی، برخوردار از سلامت جسم و رشد طبیعی، از نظر اجتماعی و اقتصادی منفعت‌طلب، از لحاظ خانوادگی افرادی موفق و تا حدی خودبین، پایبند به موازین اجتماعی، موفق در امور اقتصادی، همکار و شریکی خوب، افرادی فعال، معاشرتی، کمی خسیس، گاه تندخو، عموماً در پی تلاش مادی و مالی، منطق‌گرا، مقاوم، در مقابل سختی‎ها دارای صبر و تحمل، در امور تحصیلی دارای استعداد خوب، اغلب افرادی خوش‌برخورد، خوش معاشرت، علاقمند به کارهای فکری و معنوی، طالب حمایت از محرومین و مظلومین، اغلب علاقمند به فعالیت‎های هنری و ادبی، طبیعت دوست و زیبا‌پسند، عموماً در زندگی راضی و خوشبخت، سخاوتمند، شجاع و قوی، اغلب اهل تدریس و تحصیل و تحقیق، بیشتر علاقمند به علوم فطری.

 

متولدین این دهه از نظر شغلی اغلب نویسنده، شاعر، استاد دانشگاه، واعظ، فیلسوف، صاحبان شرکت‌های خصوصی و تولیدی، صاحبان مشاغل آزاد، مشاغل خدماتی و . . . می‎باشند.

 

متولدین دهه دوم این ماه

عموماً تابع شرایط زمانی و مکانی بوده در مقابله با مسائل و مشکلات عکس‎العملی متفاوت دارند، گاه چنان متغیر هستند که ممکن است هر روز تصمیماتی متفاوت از تصمیمات روز قبل بگیرند. این افراد در امور مالی و خانوادگی نسبتاً‌ موفق هستند. عموماً افرادی محتاط، محافظه کار، گاه دارای ایده‎ها و افکار خحوب، افرادی خانواده دوست، همکار، همسر، پدر و مادری خوب، عموماً تمیز و آراسته، بعضاً شلخته، کم‌حرف و سخن‌سنج هستند. این افراد حساس، درون‎گرا، گاه عصبی مزاج، دارای رفتاری افراطی در غم و شادی، از نظر خانوادگی مثبت و علاقمند به خانواده، افرادی پرتلاش و زخمتکش، در امور فنی و تکنیکی متبحر، همکار و شریکی خوب، اندکی خسیس و تنگ‌نظر، افرادی قانه و گریزان از تشریفات، دارای ظاهری آرام اما باطنی ناآرام، بعضاً دارای میل درونی برای اذیت و آزار دیگران، بیشتر حراف هستند تا اهل عمل، عموماً دهن‌بین، از نظر اقتصادی کم و بیش موفق، اغلب در دوستی ثابت قدم، بعضاً پرطاقت و پرحوصله، در امور خانوادگی اغلب خوش‌شانس و بعضاً گرفتار مشکلات، در امور شغلی ناپایدار، اغلب کارها را نیمه کاره رها می‌کنند و ممکن است بارها با شکست شغلی مواجه شوند. اما به خوبی از آن خواهند گذشت. اینان اغلب افرادی صمیمی و با محبت هستند.

 

مشاغل موافق با متولدین این دهه، مشاغل خدماتی، شراکتی، کارمندی، صنایع دستی، مهندسی، ابتکار و اختراع، معماری، صنعت دامداری و کشاورزی، فعالیت در امور سیاسی و . . .‌ می‌باشد.

 

متولدین دهه سوم این ماه

 

از نظر جسمی و روحی، افرادی قوی، دارای طول عمر، عمق نگر، دارای اراده‎ای قوی، در امور فکری، فلسفی و اجتماعی، اغلب موفق، دارای طبعی خوش در برخورد و معاشرت، همسری خوب و با احساس و منطقی، در رسیدن به اهداف کوشا، همکار و شریکی خوب صادق و درستکار، در دوستی وفادار، دارای قدرت ابتکار، دارای روحیه مقاوم، دارای حس پیش‎بینی و پیش‎گیری از خطر، اغلب شکاک، دارای روحیه تهاجمی، پرسشگر و تیزبین، به دلیل حساسیت و کنجکاوی، اغلب گرفتار مشکلات، بعضاً نا‌امید، نگران و ترسو، در امور اقتصادی نه چندان موفق، اغلب درون‎گرا و منزوی، افرادی محتاط، مطیع و سر‌به‌راه.

 

مشاغل متولدین این دهه اغلب، مشاغل پلیسی، قضائی، مدیریت، سیاستمدار، برنامه‎نویس، کارگزار، ریاست، وکالت و . . . می‎باشد.